Lily & Loaf: Inspired by Nature, Guided by Tradition
At Lily & Loaf, Mother Nature is our inspiration. We’re committed to offering trade accounts a broad range of natural, nutritional supplements, hair care, beauty, and aromatherapy products that capture the healing power of nature. Our name reflects the balance between nourishment and wellbeing, inspired by the Chinese proverb: "When you have two pennies left, buy a loaf of bread with one and a lily with the other."
Lily & Loaf: Inspired by Nature, Guided by Tradition
At Lily & Loaf, Mother Nature is our inspiration. We’re committed to offering trade accounts a broad range of natural, nutritional supplements, hair care, beauty, and aromatherapy products that capture the healing power of nature. Our name reflects the balance between nourishment and wellbeing, inspired by the Chinese proverb: "When you have two pennies left, buy a loaf of bread with one and a lily with the other."
-
Cassis & White Cedar Soy Wax Candle
Vendor:Regular price 130,28 NOKRegular priceUnit price / per -
Goji Berry
Vendor:Regular price 88,28 NOKRegular priceUnit price / per -
Mandarin (Red) Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 90,56 NOKRegular priceUnit price / per -
Ginger Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 77,42 NOKRegular priceUnit price / per -
Clove Bud Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 90,56 NOKRegular priceUnit price / per -
Ylang Ylang III Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 109,28 NOKRegular priceUnit price / per -
Freesia & Cedar Soy Wax Candle
Vendor:Regular price 130,28 NOKRegular priceUnit price / per -
Thyme (White) Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 90,56 NOKRegular priceUnit price / per -
Glass Roll-on Bottle 10ml
Vendor:Regular price From 11,86 NOKRegular priceUnit price / per -
Argan Organic Carrier Oil
Vendor:Regular price 90,56 NOKRegular priceUnit price / per -
Scots Pine Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 90,56 NOKRegular priceUnit price / per -
Cedarwood Atlas Organic Essential Oil
Vendor:Regular price 99,71 NOKRegular priceUnit price / per